Пила торцювальна LEX LXCM 305 з протяжкою (3000 Вт, 305 мм), ухил на дві сторони

13 649 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-LXCM305
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПила торцювальна LEX LXCM 305
Пила торцювальна Lex LXCM305 оснащена потужним електромотором на 3000 Вт з ремінним приводом. Застосування ремінної передачі дозволило знизити навантаження на двигун, тим самим забезпечивши більший ресурс, а також зменшити рівень шуму.
Виріб призначений для поперечного розрізання і розрізів під кутом дерев'яних виробів, пластикових або алюмінієвих профілів, а також матеріалів, які відповідають призначенню распиливающих дисків. Діаметр диска – 305 мм, що дає можливість здійснювати рез пилкою при 90 градусах 105х340 мм, при 45 градусах 60х240 мм.

- Виробник: LEX
- Споживана потужність: 3000 Вт
- Максимальний діаметр диска: 305 мм
- Діаметр посадочного отвору: 30 мм
- Максимальна кількість обертів: 3800 об/хв
- Максимальна глибина пропилу: 105 мм
- Максимальна ширина пропила: 340.0 (мм)
- Кут нахилу: 45.0 (град.)
- Гарантійний термін: 12 міс
- Стан: Новий

-
Вбудований будований лазерний промінь для точного різання
- Протяжка диска: 330 мм
- Диск: 305 мм
- Електронна система гальмування з системою захисту від раптового перезапуску
- Висока ефективність і ріжуча можливість
- Якісно виготовлена алюмінієва база забезпечує точність різання
- Можливість різання під кутом від 0-45 градусів
Дивіться інші моделі по посиланню
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 13 649 ₴




