Професійна мийка високого тиску з комплектом аксесуарів Bass Polska, Мінімийка для авто і фасадів, Апарат високого тиску
Топ

11 711,29 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-7888
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна мийка високого тиску з комплектом аксесуарів Bass Polska
Потужна мийка високого тиску Bass Polska ідеально підходить для очищення автомобілів, фасадів, терас, тротуарної плитки та інших поверхонь.
Переваги:
- Робочий тиск 135 бар
- Потужний двигун 2,5 кВт
- Довжина шланга 9 м для зручного користування
- Функція автостопа для безпечної експлуатації
- В комплекті різні насадки та щітки
Характеристики:
- Робочий тиск: 135 бар
- Макс. тиск: 202 бар
- Продуктивність: 5,8 - 7,2 л/хв
- Живлення: 230 В / 50 Гц
- Температура води: до 50°C
- Вага: 20 кг
Комплектація
- Мийка високого тиску Bass Polska
- Шланг високого тиску 9 м
- Пістолет із курком
- Турбо-насадка
- Ланцет із регулюванням тиску
- Щітка для чистки дисків
- Роторна щітка
- Система швидкозйому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 202 бар |
| Максимальна продуктивність | 7.2 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 11 711,29 ₴




