Шуруповерт акумуляторний Bosch PROFESSIONAL GSR 12V-15 x2 12V 2.Ah

4 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: GSR 12V-15
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиШуруповерт акумуляторний Bosch PROFESSIONAL GSR 12V-15 x2 12V 2.Ah
Компактний, з ергономічним дизайном шурупокрут GSR 12V-15 зроблений спеціально для професійного використання, в корпусі з надміцного пластику і з прогумованими вставками, з силою затягування при жорсткому закручуванні до 30 Нм (м'якому - 13 Нм). Завдяки малим розмірам (всього 169 см) дуже практичний для роботи в місцях, куди не так просто підібратися.

Характеристики:
- Виробник - Bosch
- Клас інструменту - Професійний
- Тип акумулятор - Li-Ion
- Напруга акумулятора, (B) - 12
- Ємність акумулятора, (Ah) - 2,0
- Час заряджання, (хв) - 50
- Макс. крутний момент (жорстке/м'яке заварювання), (Нм) - 30 | 15
- Число обертів холостого ходу (1-я/2-я швидкість), (об/хв) - 0 - 400 | 1300
- Число ступенів крутного моменту - 20+1
- Максимальний діаметр отвору в деревині (мм) - 19
- Максимальний діаметр отвору в сталі (мм) - 10
- Максимальний діаметр шурупів (мм) - 7
- Гарантія - 36 міс
- Країна виробник - Малайзія

Особливості:
- Найпотужніший і компактний драйвер у своєму класі
- Швидкозатискний патрон (10 мм)
- 20 конфігурацій крутного моменту + 1 для свердління
- Електронний захист (ECP)
- Редуктор із двома швидкостями на холостому ходу дає на 1-й швидкості 0-400 об/хв, на 2-й - 1300 об/хв. Вибір передачі відбувається механічно за допомогою перемикача.
- + комплект 10 біт
Дивіться інші моделі шуруповертів
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 0.5 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 4 299 ₴




