Бетономішалка FORTE EW2125P

15 020,88 ₴
13 669 ₴
- Готово до відправки
- Код: BP-37431
Men’s Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиБетономішалка FORTE EW2125P
FORTE EW2125P Бетономішалка Бетономішалка Forte EW2125P - професійний інструмент, призначений для приготування бетонних сумішей і будівельних розчинів за короткий проміжок часу. Техніка укомплектована транспортувальними колесами, що робить роботу з нею комфортною і мобільною.
Невеликі розміри не завдадуть клопоту з вибором місця для зберігання. Сталева конструкція рами забезпечить довгий термін служби. Товщина металу, що використовується для нижнього бака збільшена до 2 мм. Має опорну раму 2,5 мм з додатковими ребрами жорсткості. Це робить бетономішалку стійкішою під час роботи на м'якому ґрунті.
Модель укомплектована колесами з твердого і практичного каучуку. Колеса більш стійкі, умішають вібрації, а також мають більший період експлуатації. Особливості: Сталева конструкція рами Чавунний вінець Приготування готової суміші за короткий проміжок часу Перекидне колесо оснащене фіксатором Робота на дві сторони Оптимальна потужність двигуна під ємність бака
- Обсяг резервуара 125 л
- Напруга живлення 220 В
- Споживана потужність 550 Вт
- Обсяг суміші - 95 л
- Принцип дії - Гравітаційні.
- Матеріал вінця, лопатей - Чавун
- Вага 48 кг

- Сталева конструкція рами
- Чавунний вінець
- Приготування готової суміші за короткий проміжок часу
- Перекидне колесо оснащене фіксатором
- Работа на дві сторони
- Оптимальная мощность двигателя под емкость бака
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака бетономішалки | 125 л |
| Об'єм готової суміші | 95 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Об'єм резервуара | 125 л |
- Ціна: 13 669 ₴


