Кисть флейцевая INTERTOOL KT-1036 mst mst

30 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-KT-1036
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кисть флейцевая INTERTOOL KT-1036 використовується для проведення малярних робіт всередині і зовні приміщення; для розгладження попередньо нанесеного лакофарбового покриття. Ворс пензля виготовлений з натуральної щетини, хімічно стійкий до різних агресивних речовин. Розміри робочої частини кисті 38*14*40 мм і ергономічна ручка дозволяють обробляти будь-які поверхні і надійно фіксувати інструмент у руці. Якість виготовлення попереджає "витягування" волосків, забезпечує тонкі й акуратні мазки і істотно скорочує витрату матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габарити | |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.033 кг |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Обсяг | 0.000140 куб. м |
| Товщина | 14 мкм |
- Ціна: 30 ₴
