Бетономешалка Кентавр БМ-160Е 850 Вт чавунний вінець бетонозмішувач будівельний електричний
-16%

16 010,71 ₴
13 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: AM-55575
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиБетономешалка Кентавр БМ-160Е 850 Вт Чавунний вінець
Бетономішалка Кентавр БМ-160Е розроблена виключно для побутових цілей і використання під час будівельних робіт в будинку і присадибному господарстві. Призначений для приготування бетонних сумішей, будівельних розчинів і перемішування будівельних матеріалів.

Характеристики:
- Напруга, В 230
- Частота струму, Гц 50
- Об'єм барабана, л 160
- Об'єм готової суміші, л 146
- Діаметр отвору барабана, см 60
- Максимальна споживана потужність, Вт 850
- Кількість обертів барабана, об/хв 28-30
- Тип приводу вінцевий
- Габаритні розміри, мм 770х690х520
- Маса нетто/брутто, кг 55,0/58,0
Забороняється використовувати для змішування легкозаймистих або вибухонебезпечних речовин.

Комплектація:
- Бетономішалка Кентавр
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка картонна.
Дивіться інші моделі по посиланню
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр отвору барабана | 60 мм |
| Об'єм бака бетономішалки | 169 л |
| Об'єм готової суміші | 146 л |
| Стан | Новий |
| Частота обертів барабана | 29 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 кг |
| Висота | 770 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
- Ціна: 13 449 ₴



