Портативна акумуляторна станція Vitals Professional PS 1800qc 1800 Вт портативна зарядна електростанція для дому та техніки

46 986,75 ₴
38 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: AM-223638
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПотужна портативна електростанція Vitals PS 1800qc з швидкою зарядкою та LiFePO4 батареєю
Портативна акумуляторна станція Vitals Professional PS 1800qc — це надійне та універсальне джерело енергії, яке забезпечує стабільне живлення в будь-яких умовах. Оснащена ємною LiFePO4 батареєю, вона відрізняється підвищеною безпекою та довговічністю, витримуючи понад 2000 циклів заряду. Станція підтримує заряджання від мережі, автомобільного прикурювача або сонячної панелі, що робить її ідеальним рішенням як для дому, так і для використання поза ним.
Портативна акумуляторна станція Vitals Professional PS 1800qc — це ефективне рішення для живлення до 12 пристроїв одночасно, включаючи побутову техніку та електроніку. Завдяки інтелектуальній системі BMS забезпечується контроль температури, напруги та струму, що захищає від перегріву, перевантаження та короткого замикання. Швидка зарядка до 100% всього за 120 хвилин та можливість роботи в режимі UPS гарантують безперервне живлення навіть при відключенні електроенергії.

- Номінальна потужність: 1800 Вт
- Максимальна потужність: 2100 Вт
- Ємність акумулятора: 1536 Вт/год
- Тип акумулятора: літій-залізо-фосфатний (LiFePO4)
- Кількість циклів: 2000+
- Тип дисплея: LCD
- Тип зарядного пристрою: інверторне вбудоване
- Час повного заряду: 120 хв
- Вихідна напруга AC: 230 В / 50 Гц (чиста синусоїда)
- USB-A (4 шт): 5В-3А; 9В-2А; 12В-1,5А
- USB-C (2 шт): 5/9/12/15В-3А; 20В-5А
- DC виходи: 13,6В-8А
- Заряд від DC (DC5521): 12–80В / 7А / 420 Вт
- Заряд від AC: 230В / 50 Гц / 1000 Вт
- Заряд від сонячної панелі (XT60): 12–28В / 5А
- Розетки AC: 4 шт (до 2100 Вт)
- Маса: 16,4 кг (нетто), 19,9 кг (брутто)
- Габарити: 465×355×385 мм
- Типи захисту: від короткого замикання, перевантаження, зниження напруги, перегріву

- високоякісна LiFePO4 акумуляторна батарея (2000+ циклів заряду);
- система управління батареєю (BMS) із трьома рівнями температурного контролю;
- швидка зарядка від 0 до 100% за 120 хвилин;
- можливість заряду від сонячної панелі;
- можливість одночасного підключення 12-ти різних гаджетів;
- правильна (чиста) синусоїда;
- висока номінальна потужність змінного струму - 1800 Вт;
- можливість використанняакумуляторної станції у якості UPS.
Комплектація:
- Портативна акумуляторна станція
- Оригінальна упаковка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Дивіться інші моделі по посиланню
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від сонячної енергія |
| Роз'єми | USB-A, USB-C, DC, AC |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 12 |
| Кількість розеток | 4 |
| Довжина | 465 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 385 мм |
| Вага | 16.4 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS), Швидке заряджання батареї |
| Функція ДБЖ | Так |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 1536 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 2100 |
- Ціна: 38 999 ₴









