Вугільний гриль з чавунними ґратами 114.5х60х108 см BBQ Meeting BBQ5320 садовий мангал барбекю з регулюванням жару мобільний гриль
-20%

10 099 ₴
8 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: CH-BBQ5320
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиВугільний Гриль
Шукаєте надійний та функціональний вугільний гриль? Ця модель – чудове рішення для кожного поціновувача гриля! Завдяки продуманій конструкції та високоякісним матеріалам він забезпечує зручність використання та довговічність на довгі роки.
Характеристики:
- Тип гриля: Вугільний
- Матеріал решітки: Чавун
- Матеріал конструкції: Сталь з порошковим покриттям
- Регулювання висоти жаровні: ТАК
- Термометр у кришці: ТАК (макс. 300°C)
- Попеловник: Висувний
- Бокова полиця: Складна
- Коліщатка: ТАК (легке переміщення)
- Додатки: Відкривачка для пляшок
Особливості:
- ЧАВУННА РІШЕТКА – стійка до високих температур, довго зберігає тепло та дозволяє ідеально готувати страви на грилі.
- ДУЖЕ ВЕЛИКА ПОВЕРХНЯ ДЛЯ ГРИЛЮВАННЯ – достатньо місця для одночасного приготування страв для багатьох людей.
- РЕГУЛЬОВАНА ВИСОТА ЖАРОВНІ – дозволяє регулювати інтенсивність жару відповідно до виду страв, що готуються на грилі.
- ВИСУВНИЙ ПОПЕЛОВНИК – спрощує чищення гриля, завдяки чому підтримувати порядок швидко та зручно.
- ТЕРМОМЕТР У КРИШЦІ (ДО 300°C) – точний контроль температури дозволяє ідеально приготувати м'ясо, овочі та інші страви.
- БОКОВА СКЛАДНА ПОЛИЦЯ – додаткове місце для аксесуарів, спецій та інгредієнтів, а коли вона не потрібна – її легко скласти.
- ДВІ РУЧКИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ – зручне відкривання та експлуатація гриля навіть під час готування.
- ВБУДОВАНИЙ ВІДКРИВАЧ ДЛЯ ПЛЯШОК – практичне рішення, яке завжди під рукою.
- ТРАНСПОРТУВАЛЬНІ КОЛІЩАТКА – гриль легко переміщати, що робить його дуже мобільним.
Комплектація:
- Гриль
- Колеса - 2 шт.
- Оригінальна упаковка
Дивіться інші моделі по посиланню
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Комплектація кришкою | Є |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1145 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1080 мм |
- Ціна: 8 099 ₴









