Верстат гвинторiзно-токарний FDB Maschinen Turner 500x1500KZX (DPA) 5.5 кВт 380 В верстат для різьбонарізання
-17%

1 260 000 ₴
1 050 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 830042
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Токарно-гвинторізний верстат Turner 500x1500KZX для майстерні та дому
Токарний верстат вирізняється високою точністю, надійністю та довговічністю завдяки ретельно шліфованій направляючій рейці станини, що пройшла ультралегке аудіогартування. Точне шліфування шестерень забезпечує плавну роботу з мінімальним рівнем шуму. Шпиндель із отвором 80 мм має високу жорсткість і стабільність, що гарантує точність обробки навіть за тривалого навантаження. Конструкція верстата не потребує зміни шестерень, дозволяючи нарізати близько 150 типів різьблень — метричних, дюймових, модульних та D.P., що робить його універсальним рішенням для професійного використання.

Характеристики:
- Максимальна довжина оброблюваної заготовки між центрами, мм 1500
- Максимальний діаметр оброблюваної заготовки над станиною, мм 500
- Максимальний діаметр оброблюваної деталі над поперечною кареткою, мм 320
- Конус отвору шпинделя МТ7
- Максимальний діаметр наскрізного отвору шпинделя. мм 80
- Діапазон швидкостей шпинделя, об/хв 25-1800
- Кількість швидкостей шпинделя 12
- Діапазон швидкостей переміщення поперечної каретки, мм/об 0,03-1,23
- Діапазон швидкостей переміщення супорта, мм/об 0,04-2,46
- Діапазон нарізування метричних різьб, мм 0,5 - 20
- Діапазон нарізування дюймових різьб, виток на дюйм 1-5/8 - 72 TPI
- Максимальне переміщення повздовжньої каретки, мм 100
- Максимальне переміщення поперечної каретки, мм 280
- Максимальне переміщення пінолі задньої бабки, мм 130
- Конус задньої бабки МТ5
- Напруга електродвигуна приводу шпинделя, В 380
- Потужність електродвигуна приводу шпинделя, кВт 5,5
- Вага верстата нетто, кг 3000
- Розмір верстата в зборі (Д*Ш*В), мм 2810x1120x1700
- Наявність місцевого висвітлення так
- Наявність системи подачі змазуючо-охолодної рідини (ЗОР) так
- Наявність пристрою цифрової індикації (ПЦІ) так

Особливості:
- Направляюча рейка станини ретельно шліфована після ультралегкого аудіогартування і має тривалий термін служби. Шестерні точно відшліфовані, а рівень шуму всієї машини низький.
- Розмір отвору шпинделя становить 80 мм. Система шпинделя має високу жорсткість і точність.
- Немає необхідності в зміні шестерні. Верстат може нарізати близько 150 видів метричних, дюймових, модульних і D.P. різьблень.
📦 Комплектація:
- Токарно-гвинторізний верстат
- Інструкція з експлуатації
- Упаковка виробника
Не відкладайте покупку — FDB Maschinen Turner 500x1500KZX (DPA) стане надійним помічником у будь-якій майстерні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діаметр обробки над станиною | 500 мм |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Діаметр отвору шпинделя | 80 мм |
| Кількість швидкостей шпинделя | 12 шт. |
| Відстань між центрами | 1500 мм |
| Хід пінолі | 130 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 1800 об/хв |
| Діаметр обточування над супортом | 320 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3000 кг |
| Довжина | 2810 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 1500 мм |
| Ширина заготовки | 500 мм |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Дюймова різьба | 72 Tpi |
| Конус задньої бабки | МТ5 |
- Ціна: 1 050 000 ₴




