Електронний верстат токарно-гвинторiзний Turner 250x750VE 1.5 кВт 220 В гвинторізно-токарний верстат
-17%

295 000 ₴
245 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 830010
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний токарно-гвинторізний верстат Turner 250x750VE для майстерні та дому
Електронний токарно-гвинторізний металообробний верстат FDB Maschinen Turner 250x750VE призначений для обробки невеликих заготівель і деталей. На даному обладнанні можна здійснювати зовнішню і внутрішню обробку циліндричних і конічних поверхонь.
Електронний токарний верстат FDB Maschinen Turner 250x750VE - це сучасний токарний верстат нового покоління з автоматичними режимами обробки, без редуктора і змінних зубчастих коліс.

Характеристики:
- Модель: Turner 250x750VE
- Відстань між центрами, мм: 750
- Максимальний діаметр оброблюваної заготовки над станиною, мм: 250
- Максимальний діаметр оброблюваної деталі над поперечними санчатами супорта, мм: 145
- Ширина станини, мм: 135
- Конус отвору шпинделя: МТ4
- Діаметр наскрізного отвору шпинделя, мм: 26
- Діапазон швидкостей шпинделя, об/хв: 50–2000
- Число швидкостей шпинделя: безступінчатий
- Діапазон швидкостей поперечних подач каретки супорта, мм/об: 0,02 - 0,4
- Діапазон швидкостей поздовжніх подач супорта, мм/об: 0,02 - 0,4
- Діапазон кроку нарізування метричних різьблень, мм: 0,25 - 4
- Діапазон кроку нарізування дюймових різьблень, виток на дюйм: 6-80
- Максимальне поздовжнє переміщення каретки супорта, мм: 70
- Максимальне поздовжнє переміщення супорта, мм: 580
- Максимальне поперечне переміщення каретки супорта, мм: 105
- Максимальне переміщення пінолі задньої бабки, мм: 60
- Конус задньої бабки: МТ2
- Максимальний розмір державки різцетримача, мм: 12
- Напруга електродвигуна, В: 220
- Потужність електродвигуна, кВт: 1,5
- Розміри верстата в зборі (ДШВ), мм: 1680×800×750
- Вага верстата нетто, кг: 145
- Регулювання оборотів: да
- Розмір оснастки, мм: 12×12
- Хід верхнього супорта, мм: 70
- Хід поперечного супорта, мм: 105
- Частота, Hz: 50
- Країна походження: Китай

Особливості:
- багатошвидкісна синхронна автоподача;
- багатошвидкісна асинхронна автоподача;
- зміна швидкості автоподачі «на ходу»;
- електронні упори (ліміти);
- повністю автоматичне нарізування різьблення;
- велика кількість різьблень;
- точність переміщення різця до 0,01 мм;
- автоматичне точіння конусів;
- автоматичне точіння сфер;
- ділильний пристрій.
- автоматичні режими обробки дають змогу підвищити точність і швидкість обробки, спростити і прискорити роботу;
- висока універсальність, простота в експлуатації, відсутність необхідності у висококваліфікованих операторах;
- економія часу під час обробки деталей;
- зменшений шум верстата через відсутність шестерень;
📦 Комплектація:
- Токарно-гвинторізний верстат
- Інструкція з експлуатації
- Упаковка виробника
Не відкладайте покупку — FDB Maschinen Turner 250x750VE стане надійним помічником у будь-якій майстерні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Діаметр обробки над станиною | 250 мм |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Діаметр отвору шпинделя | 26 мм |
| Відстань між центрами | 750 мм |
| Хід пінолі | 60 мм |
| Подача заготовки | Автоматична |
| Кількість обертів холостого ходу | 2000 об/хв |
| Діаметр обточування над супортом | 145 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 145 кг |
| Довжина | 1680 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 750 мм |
| Ширина заготовки | 250 мм |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Дюймова різьба | 80 Tpi |
| Конус задньої бабки | МТ2 |
- Ціна: 245 000 ₴






