Садовий обприскувач акумуляторний БУКОВИНА CL-16В, бак 16 л ранцевий
-18%

1 939 ₴
1 589 ₴
- Готово до відправки
- Код: BP-132022
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний БУКОВИНА CL-16В, бак 16 л
Обприскувач акумуляторний БУКОВИНА CL-16В допоможе швидко обробити великі площі посівів від шкідників та захворювань, а також внести добрива рівномірним шаром.
- Підкачування рідини відбувається автоматично завдяки наявності акумулятора, заряду якого вистачає кілька годин безперебійної роботи.
- Обприскувач має гнучкий шланг та телескопічну трубку, що дає радіус розпилення до 7 м.
- Широка горловина бака є зручною для приготування розчину.
- Дана модель має ергономічний дизайн і оснащена широкими ременями на плечах, які сприяють рівномірному розподілу ваги.

Характеристики:
- Спосіб перенесення: Ранцевий
- Тип обприскувача: Акумуляторний
- Дальність розпилення: До 7 м
- Об'єм бака: 16 л
- Тиск: 2-4 Bar
- Час роботи від акумулятора: 4 год
- Габаритні розміри: 42 х 36 х 20 см
- Довжина телескопічної трубки: 1.1 м
- Довжина шланга: 1.5 м
- Вага нетто/брутто: 5.5/6.5 кг
Комплектація:
- Обприскувач
- Зарядний пристрій
- Розпилювальні сопла
- Ремінь
- Інструкція

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буковина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 7 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 150 см |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
- Ціна: 1 589 ₴








