Шурупокрут акумуляторний Bavaria BVCD21 21 В, 2000 мА·год, з набором біт і кейсом

1 773 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERT-BVCD21
Шурупокрут акумуляторний Bavaria BVCD21: потужність і універсальність у ваших руках
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bavaria BVCD21 — це надійний інструмент від відомого бренда, призначений для свердління, загвинчування та вигвинчування шурупів, болтів і саморізів. Цей компактний і потужний шурупокрут стане незамінним помічником у будь-якому домашньому ремонті або будівництві, забезпечуючи чудові результати під час роботи з деревом, металом і пластиком.

З двома швидкостями обертання на 1-й передачі до 350 об/хв і на 2-й до 1350 об./хв цей шурупокрут легко справляється з різними завданнями, забезпечуючи ефективність і точність. Плавне регулювання швидкості та можливість зміни напрямку обертання дають змогу працювати комфортніше та точніше, не пошкоджуючи матеріал.

Завдяки легкому та компактному дизайну, ви зможете використовувати шурупокрут навіть у найвужчих і важкодоступніших місцях. Вбудований світлодіод освітлює робочу зону, що робить процес роботи ще зручнішим, особливо в умовах поганої видимості.

25-ступеневе регулювання зусилля зчеплення забезпечує точне настроювання під час загвинчування та свердління, унеможливлюючи пошкодження матеріалу. Самоблокувальний тримач дає змогу швидко та легко змінювати біту або свердло без додаткових інструментів.
- Бренд: Bavaria
- Модель: BVCD21
- Діаметр патрона свердла: 10 мм
- Максимальний крутний момент: 32 Нм
- Акумулятор: літій-іонний 21 В
- Ємність акумулятора2000 мА·год
- Живлення зарядного пристрою: 220-240 В / 50-60 Гц
- Світлодіодне підсвічування: Да
- Кількість передач: 2
- Швидкість:
- 1-те передавання: 0-350 об/хв
- 2-я передавання: 0-1350 об/хв
- Регулювання зчеплення: 25+1 (свердління)
- Час заряджання акумулятора: 1 час
- Температура заряджання акумулятора: 5° - 50° C
- Бездротовий дриль-шурупокрут Bavaria
- 2x Li-Ion акумулятора 2000 мА·год 21 В
- Зарядний пристрій для швидкого заряджання
- Набір із 7 бітів
- Набір із 6 свердел
- Набір із 13 головок 5-13 мм
- Гнучкий подовжувач для викруткових біт
- Чохол для перенесення
- Керівництво користувача польською мовою
- Оригінальне паковання виробника
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bavaria |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 32 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 1 773 ₴








