Бензинова газонокосарка HECHT 5563 SXE 3.6 кВт 60 л, Газонокосарка для газону 56 см ширина косу

61 687,01 ₴
- Немає в наявності
- Код: HC-HECHT5563SXE
Бензинова газонокосарка HECHT 5563 SXE 3.6 кВт 60 л, Газонокосарка для газону 56 см ширина косу
Бензинова газонокосарка HECHT 5563 SXE 5 в 1 — це добре обладнана машина, розроблена в основному для нерівних площ із великою кількістю перешкод. Переднє колесо дозволяє легко керувати та об'їжджати перешкоди, такі як різні клумби, кущі, архітектурні елементи тощо. Якісний бензиновий двигун HECHT OHV об'ємом 173 куб, який оснащений електричним стартером, що робить косарку придатною навіть для людей похилого віку та жінок. Електростартер живиться від акумулятора 12 В, який знаходиться в панелі на ручці косарки. Запуск здійснюється за допомогою кнопки на ручці. На відміну від 3-колісних колясок, які можуть бути нестійкими через високий центр ваги, газонокосарка в цій версії дуже стійка. Скошена трава збирається в текстильний кошик на 60 л, який оснащений аеродинамічним клапаном для легкої перевірки стану його наповнення. Висота підйому від 25 до 75 мм

Особливості:
- плавний кабель стартера;
- корпус з нержавіючого сталі;
- легко маневрувати, завдяки малій вазі;
- для ділянок площею до 700 м2;
- ширина косіння 56 см;
- травозбірник ємністю 60 л;
- регулювання висоти косіння одним важелем;
- ідеальне косіння трави;
- легко і швидко чистити;
- сучасний дизайн.
- Бензин так
- Кількість передніх швидкостей 4
- Об'єм паливного бака (л) 2
- Робочі обороти двигуна 2800 (об/хв)
- Тип двигуна 4-х тактний HECHT
- Номінальна потужність SAE J1940 (кВт) 3,6 кВт
- Максимальний момент, що крутить, 10 Нм
- Об'єм двигуна (см3) 173
- Максимальна ширина різання 56 см
- Висота зрізу 25-75 мм
- Об'єм лотка 60 л
- Швидкість руху 3 – 4,5 км/год
- Вага 46 кг
- Бічний викид так
- Функція мульчування так
- Діаметр колеса 8/11 см
- Рекомендована площа скошування до 1800 м2
- Бензинова газонокосарка
- Інструкція — 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 700 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 560 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Алюміній |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Hecht OHV |
| Об'єм двигуна | 173 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.9 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 46 кг |
- Ціна: 61 687,01 ₴








