Трубка до компресора з охолодженням зігнута різьба 18 мм Profline 7318B49, довжина 53 см ,діаметр 12 мм
Новинка

624 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-7318B49
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трубка до компресора з охолодженням зігнута 53 см Profline 7318B49
Трубка Profline 7318B49 призначена для використання в компресорних системах. Оснащена системою охолодження, гайками та розвальцьованими краями для надійного з'єднання.

Особливості:
- Використовується в компресорних системах
- Охолодження для підвищення ефективності роботи компресора
- Розвальцьовані краї забезпечують герметичність з'єднань
- Виготовлена з мідненого алюмінію, стійка до навантажень
Характеристики:
- Довжина: 53 см
- Діаметр охолодження: 22 мм
- Зовнішній діаметр: 12 мм
- Внутрішній діаметр: 9,5 мм
- Товщина: 1,25 мм
- Гайка: 23 мм
- Різьба: 18 мм
- Матеріал: міднений алюміній
Комплектація
- Трубка з гайками
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 530 мм |
| Діаметр охолодження | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Діаметр внутрішній | 9.5 мм |
| Товщина | 1.25 мкм |
| Гайка | 23 мм |
| Різьба | 18 мм |
| Матеріал | Оміднений алюміній |
| Товщина (мм) | 1.25 |
- Ціна: 624 ₴









