Комплект розтяжок 10 тонн 97060ES + Стяжка рихтувальна 5 тонн 97101 Profline 97060-202
Новинка

16 230,67 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-97060-202
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект рихтувальних інструментів гідравлічний Profline 97060-202
Комплект рихтувальних інструментів Profline 97060-202 включає два потужні пристрої: гідравлічну розтяжку 10 тонн Profline 97060ES та гідравлічну стяжку 5 тонн Profline 97101. Це ідеальне рішення для проведення кузовних робіт у СТО, автосервісах та гаражах.

Особливості:
- Гідравлічна розтяжка на 10 тонн з комплектом насадок та насосом
- Гідравлічна стяжка на 5 тонн з нерухомими гаками
- Надійна фіксація та висока точність при рихтуванні та кузовних роботах
Характеристики:
- Тип: Комплект рихтувальних інструментів
- Кількість одиниць: 2 од
- Гідравлічна розтяжка: 10 тонн
- Вага розтяжки: 28 кг
- Гідравлічна стяжка: 5 тонн
- Хід штока стяжки: 140 мм
- Вага стяжки: 4,5 кг
Комплектація
- Ручний гідравлічний насос 10 тонн
- Ручка для насоса
- Шланг для гідравлічного насосу
- Гідроциліндр на 10 тонн
- Комплект штанг-подовжувачів — 4 шт
- З'єднувач штанг-подовжувачів
- Клинова розпірка
- Плоска опора
- Зубчаста опора
- Циліндрична опора
- Опора "Черевик"
- Гумова голівка
- Клинова голівка
- Упорний фланець для насосу
- Гідравлічна стяжка з нерухомими гаками
- Штуцер для під'єднання насосу
- Упаковка: кейс + коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Тип | Стенди для правки кузовів |
| Основні атрибути | |
| Кількість одиниць в наборі | 2 од. |
| Стяжка рихтувальна гідравлічна | |
| Максимальне посилення | 5 тонн |
| Хід штока | 140 мм |
| Загальна довжина | 670 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Розтяжка гідравлічна | |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| розпірка | Клинова з зусиллям 500 кг |
| Плоска опора | 160 х 87 мм |
| Зубчаста опора | 100 х 48 мм |
| Діаметр циліндричної опори | 50 мм |
| Тип Опори | Башмак |
| Діаметр гумової головки | 80 мм |
- Ціна: 16 230,67 ₴



