Ключ балонний хрестовий укріплений 400мм 17мм; 19мм; 22мм + 1/2" Aeroforce B1502
Топ

557,33 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-B1502
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ балонний хрестовий укріплений 400мм 17мм; 19мм; 22мм + 1/2" Aeroforce B1502
Ключ балонний хрестовий укріплений 400мм 17мм; 19мм; 22мм + 1/2" Aeroforce B1502

Особливості:
- Призначений для встановлення та зняття коліс.
- Хромованадієва сталь
- Спеціально розроблена конструкція для швидкого відкручування колісних болтів
- Подвійне покриття
- L – 400 мм
- Розміри: 17 мм, 19 мм, 22 мм і квадрат 1/2" під будь-яку головку.
Комплектація:
- Ключ балонний хрестовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aeroforce |
| Країна виробник | Україна |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | хрестоподібний |
| Розмір min | 17 мм |
| Розмір max | 22 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 557,33 ₴









