Ключ балонний I-подібний 27х30 мм Profline 34202, Ключ для балону, Балонний ключ 27х30 мм
Топ

688 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-34202
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ балонний I-подібний 27х30 мм Profline 34202, Ключ для балону, Балонний ключ 27х30 мм
Балонний I-подібний ключ застосовується для зняття та встановлення автомобільних коліс різних транспортних засобів. Широко застосовується для ремонту автомобілів, машинобудування, слюсарних робіт і т.д.

Характеристики:
- Вид - I-подібний
- Розмір - 27х30 мм.
Комплектація:
- Ключ балонний 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Країна виробник | Україна |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | I-подібний (під викрутку) |
| Розмір min | 27 мм |
| Розмір max | 30 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 688 ₴





