Ключ комбінований шарнірний з тріскачкою 13 мм x 225 мм Aeroforce B1702, Комбінований ключ із хромованої сталі
Топ

240 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-B1702
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ комбінований шарнірний з тріскачкою 13 мм x 225 мм Aeroforce B1702, Комбінований ключ із хромованої сталі
Храповий ключ оснащений дрібнозубчастою тріскачкою на 72 зуби. Гайковий ключ з тріскачкою дозволить підлізти в важкодоступні місця при ремонті авто. Використання ключа з тріскачкою спростить відкручування гайки або болта за умови відсутності достатнього місця для повороту ключа.

Особливості:
З механізмом на 72 зуби потрібно повернути ключ всього на 5 градусів для продовження відкручування, а сама наявність тріскачкового механізму дозволить відкручувати гайку або болт, не знімаючи гайкового ключа.
Гайкові ключі з тріскачкою виготовлені з високолегованої хром-ванадієвої сталі.
Характеристики:
-
Тип: Ключ комбінований шарнірний з тріскачкою
-
Матеріал виготовлення: Хром-ванадієва сталь.
Комплектація:
- Ключ комбінований шарнірний з тріскачкою 13 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aeroforce |
| Країна виробник | Україна |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | шарнірно-накидний |
| Розмір min | 13 мм |
| Розмір max | 13 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Вага | 0.4 кг |
- Ціна: 240 ₴
