Ключ комбінований 17 мм Profline PF-60117, Комбінований ключ із хромованої сталі, Ключ ріжково-накидний
Топ

102,67 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-60117
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ комбінований 17 мм Profline PF-60117, Комбінований ключ із хромованої сталі, Ключ ріжково-накидний
Необхідний інструмент для виконання різноманітних завдань відкручування, закручування кріплень. Широко використовується в побуті та професійній діяльності, завдяки своїм високим експлуатаційним властивостям.
Ключ виготовлений із міцної Cr-V сталі, методом холодного штампування, що гарантує виняткову зносостійкість та довговічність. Відмінно витримує постійні навантаження і має високу антикорозійну стійкість за рахунок тришарового покриття.

Особливості:
- Надміцна, зносостійка Cr-V сталь, не схильна до деформацій;
- Ключ відповідає європейському стандарту якості DIN3113;
- Зручний у роботі – форма та вигин рукоятки ключа з оптимальними параметрами для докладання зусилля.
Характеристики:
-
Тип: Ключ ріжково-накидний
-
Матеріал виготовлення: Хром-ванадієва сталь.
Комплектація:
- Ключ комбінований 17 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Країна виробник | Україна |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Розмір min | 17 мм |
| Розмір max | 17 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 102,67 ₴
