Динамометричний ключ клацального типу 3/8" 10-60Hм 300мм Aeroforce JNJM02060, Слюсарний інструмент Aeroforce
Топ

2 797,33 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-JNJM02060
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динамометричний ключ клацального типу 3/8" 10-60Hм 300мм Aeroforce JNJM02060, Слюсарний інструмент Aeroforce
Динамометричний ключ Aeroforce JNJM02060 – це сучасний слюсарний інструмент від відомого в Україні виробника ручного інструменту Aeroforce. Такий інструмент незамінний під час ремонту сучасних механізмів.
Для професійного механіка не новина є тим фактом, що механізми вимагають точності не тільки відповідно до деталей, а й при монтажі цих деталей. Правильно встановлені деталі та правильно зібраний механізм прослужить довше і працюватиме краще, саме для таких цілей призначений динамометричний ключ.
-1080x1080.jpg)
Характеристики:
- Тип Динамометричний ключ
- Зусилля 10-60 Nm
- Вага 1,2 кг
- Квадрат 3/8
Комплектація:
- Динамометричний ключ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aeroforce |
| Країна виробник | Україна |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір приєднувальних головок | 3/8" |
| Затискне зусилля | 60 H*m |
| Довжина інструменту | 300 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 797,33 ₴









