Головка ударна 6-гр. 30 мм 3/4" Aeroforce D2830, Ударна головка, Головка квадратного перерізу 3/4"
Топ

485,33 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-D2830
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головка ударна 6-гр. 30 мм 3/4" Aeroforce D2830, Ударна головка, Головка квадратного перерізу 3/4"
Головки виготовляються із високоміцного сплаву. Крім того, є дуже добре виконані насічки для пальців. При виборі відповідного виробу слід орієнтуватися на розмір кріплення, з яким буде здатна здійснювати роботу обладнання. Дана головка якісна та зручна у використанні.

Характеристики:
- Клас: Професійний
- Країна виробник: Тайвань
- Виробник: Aeroforce
- Приєднувальний квадрат: 3/4"
- Робочий профіль: 6-гр.
- Розмір голівки: 30 мм
- Система розмірів: Метрична
Комплектація:
- Головка 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aeroforce |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 30 мм |
| Розмір min | 30 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 485,33 ₴
