Набір ударних головок 1/2' у кейсі 9 од. (10-22 мм) Aeroforce AE-S4609, Ударні головки 1/2' у кейсі

1 528 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-AE-S4609
Aeroforce AE-S4609 – це набір ударних тонкостінних торцевих головок, які використовуються для відкручування/закручування болтів та гайок із зовнішнім шестигранним профілем. Головки відносяться до ударного типу та призначені для використання разом із механізованим інструментом, таким як пневматичний гайковерт в умовах постійних навантажень.
Конструкція ударних тонкостінних торцевих головок відрізняється високою міцністю та витривалістю, а також наявністю отвору для штиря та паза для гумки, якими головка фіксується на шпинделі гайковерта.
Головні відмінності ударних торцевих головок від стандартних криються в матеріалах та технологіях виготовлення, які забезпечують ударним головкам їхню головну характеристику – стійкість до постійних динамічних навантажень. Міцність ударних головок досягається використанням як матеріал для виготовлення хром-молібденової сталі. Її головним легуючим компонентом є молібден, який дозволяє досягти максимальної твердості, міцності, стійкості до зусилля на скручування, при цьому зберігаючи найменшу вагу серед легованих сталей. Чорне фосфатне покриття головок забезпечує додатковий запас міцності, а також захист від корозії та механічних пошкоджень.
Металевий кейс стане хорошим аксесуаром для зберігання, транспортування, а також захисту від падінь та негативних атмосферних впливів.
-1080x1080.jpg)
- Виробник: Aeroforce
- Тип: Набір торцевих головок
- Кількість одиниць у наборі: 9
- Конструкція: ударна
- Форма профілю: шестигранник
- Квадрат: 1/2"
- Розміри: 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 22 мм
- Головка 9 шт.
- Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aeroforce |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 528 ₴









