Набір ключів накидних 6 од. Profline 60406, Комбінований ключ із хромованої сталі, Ключ накидний

744 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-60406
Набір із 6 накидних гайкових ключів розмірами: 6х7; 8х9; 10х11; 12х13; 14х15; 16х17 мм.
Надійність та довговічність забезпечує матеріал виготовлення ключів - хром-ванадієва сталь. Завдяки кільцевій будові робочої частини навантаження на момент зусилля розподіляється рівномірно. Це знижує ризик «злизати» межу кута. Ключі виготовлені із хром-ванадієвої сталі. Її фізичні та хімічні властивості зумовлюють високу стійкість до механічних навантажень, корозійну стійкість та твердість. Крім того, ця легована сталь має сприятливий модуль пружності і пружності при крученні. Зручна форма та вигин рукоятки ключа забезпечують оптимальні умови для докладання зусилля, завдяки чому легко можна закрутити/відкрутити елемент кріплення в недоступному для ріжкових ключів місцях. Ключі розташовуються у зручному пластиковому утримувачі з отвором у верхній частині, що дозволить закріпити його вертикально. Набір буде корисним як на автосервісі, так і вдома/гаражі/дачі.

Особливості:
- Поставляється у пластиковому чохлі;
- Високоякісна сталь (хром-ванадій);
- Найзручніша форма.
-
Тип: Ключ накидний
-
Разміри: 6х7; 8х9; 10х11; 12х13; 14х15; 16х17 мм.
-
Матеріал виготовлення: Хром-ванадієва сталь.
- Ключ комбінований 6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Країна виробник | Україна |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | двосторонній |
| Розмір min | 6 мм |
| Розмір max | 17 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
- Ціна: 744 ₴
