Набір ударних головок 1/2 '(8-32мм) 35 од. в кейсі Aeroforce AE-T35, Ударні головки 1/2' у кейсі
Топ

5 597,33 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-AE-T35
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ударних головок 1/2 '(8-32мм) 35 од. в кейсі Aeroforce AE-T35, Ударні головки 1/2' у кейсі
Великий набір ударних головок 1/2" включає 20 коротких і 15 довгих головок. Велика кількість розмірів головок дозволить вам виконувати практично будь-які завдання.
Спеціалізовані ударні головки, призначені для роботи з пневматичними пристроями, що працюють у дуже важких умовах під ковпаками Adler, довго зберігають номінальний розмір і не тріскаються під впливом ударних навантажень, особливо рекомендованих для професійних шиномонтажних та автосервісів.
-1080x1080.jpg)
Характеристики:
- Діаметр ключа: 1/2"
- Кількість розеток у наборі: 35 шт (20 шт – короткі, 15 шт – довгі)
- Діаметри коротких розеток: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 мм.
- Діаметри довгих розеток: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм
- Тип розетки: шестигранна
- Загальна довжина короткої шапки: 38 мм.
- Загальна довжина довгої шапки: 78 мм.
Комплектація:
- Головка 35 шт.
- Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 35 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Кількість в наборі | 35 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 597,33 ₴









