Набір головок ударних довгих 1/2 '13 од. на тримачі Aeroforce AE-M2513, Ударні головки 1/2' у кейсі
Топ

2 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-AE-M2513
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головок ударних довгих 1/2 '13 од. на тримачі Aeroforce AE-M2513, Ударні головки 1/2' у кейсі
Набір торцевих головок з довгим ударом (L=75мм) 1/2" квадратний хвостовик. Включає 13 найменувань: 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм.
-1080x1080.jpg)
Характеристики:
- Приводний квадрат 1/2"
- Фосфатування
- Виготовлений із Cr-V сталі
- Встановлюється на пластикову підвіску
Комплектація:
- Головка 13 шт.
- Тримач
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aeroforce |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 800 ₴









