Акумуляторний дриль-шуруповерт 20 В Li-Ion 24 Нм 2 акумулятори Bass Polska, Дриль-шуруповерт, Електричний дриль
Топ

4 822,30 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-5314
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна дриль-шуруповерт 20 В, Li-Ion, 24 Нм + 2 акумулятори Bass Polska 5314
Акумуляторна дриль-шуруповерт Bass Polska 5314 – ідеальний інструмент для роботи без проводів. У комплекті два акумулятори та зарядний пристрій, що забезпечить безперебійну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
- Повна свобода рухів без обмежуючих проводів
- Акумулятор Li-Ion з високою щільністю енергії
- Електронне управління захистом від перезарядки акумулятора
- Регулювання моменту затягування від 1 до 19
- Низький рівень шуму, комфортна робота
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 2,2 Ah
- Рівень шуму: Lwa 61 дБ, Lpa 58 дБ
- Сила затягування: 24 Нм
Комплектація
- Дриль-шуруповерт
- Зарядний пристрій
- 2 x акумулятор
- Пластиковий кейс для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальний крутний момент | 24 H*m |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
- Ціна: 4 822,30 ₴







