Роторна полірувальна машина 1200 Вт 180 мм Bass Polska 5121, полірувальна машинка з регулюванням швидкості, полірування металу
Новинка

3 838,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-5121
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роторна полірувальна машина 1200 Вт 180 мм
Електрична роторна полірувальна машина потужністю 1200 Вт, призначена для полірування та шліфування різних поверхонь, включаючи метал, дерево та пластик. Легка і зручна конструкція з семиступеневим регулюванням швидкості забезпечує комфорт і оптимальні результати роботи.
Особливості:
- Потужність: 1200 Вт
- 7-ступеневе регулювання швидкості (900-3800 об/хв)
- Полірувальна пластина 180 мм
- Регулювання з різьбою M14
- Полірувальна машинка підходить для різних матеріалів: метал, дерево, пластик
- Легка та зручна конструкція для тривалих робіт
- Низький рівень шуму та вібрації
Характеристики:
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Швидкість: 900-3800 об/хв
- Звуковий тиск: 104 дБ(А)
- Звукова потужність: 91 дБ(А)
- Затухаючі вібрації: 4,6 м/с
- Вага: 4,5 кг
Комплектація
- Полірувальна машинка
- Полірувальна серветка
- Ключ
- Губка
- Інструкція користувача польською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 3 838,15 ₴



