Акумуляторний шуруповерт 20 В, 30 Нм без акумулятора Bass Polska 5801, Акумуляторний дриль Бас без батареї
Топ

1 279,38 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-5801
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шуруповерт 20 В, 30 Нм, без акумулятора Bass Polska 5801
Акумуляторний шуруповерт Bass Polska 5801 – це універсальний інструмент для свердління та закручування кріпильних елементів. Ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях, на висоті та там, де використання мережевого інструменту незручне.

Особливості:
- Компактний і легкий корпус для зручності роботи
- Регульований крутний момент (1-17)
- Ідеальний баланс і зручна ергономіка
- Футляр для зберігання та перенесення
- Працює з універсальними акумуляторами Bass Polska 20 В
Характеристики:
- Напруга: 20 В
- Крутний момент: 30 Нм
- Швидкість обертання: 0-400 / 1500 об/хв
- Звукова потужність: 96 дБ
- Звуковий тиск: 85 дБ
- Рекомендовані акумулятори: 3 Ah BP-5848, 4 Ah BP-5849
- Сумісна зарядка: BP-5850
Комплектація
- Акумуляторний шуруповерт (без акумулятора і зарядного пристрою)
- Футляр для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 17 |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
- Ціна: 1 279,38 ₴






