Гідравлічний розпірний домкрат 10 Т Bass Polska 3193, гідравлічний домкрат для ремонту авто 10 Т, гідравлічний домкрат
Топ

12 597,02 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-3193
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний розпірний домкрат 10 Т Bass Polska 3193
Гідравлічний розпірний домкрат Bass Polska 3193 призначений для професійного використання в автосервісах, ремонтних майстернях, аварійних службах та інших галузях. Ідеально підходить для підйомних, розпірних, вигинальних, витяжних та вирівнюючих робіт.
Особливості:
- Міцний та надійний інструмент для інтенсивного використання
- Робота при високих навантаженнях без втрати ефективності
- Гідравлічна система дозволяє досягти максимальної сили при мінімальних зусиллях
- Зручне керування за допомогою гідравлічного насоса
- Компактна конструкція для легкого зберігання та транспортування
Характеристики:
- Вантажопідйомність: 10 Т
- Хід циліндра: 155/130 мм
- Мінімальна висота циліндра: 278/390 мм
- Максимальна висота підйому: 120/135 мм
- Робочий тиск: 62 МПа
- Об'єм масла: 500 г
- Вага: 33 кг
- Різьбові з'єднання: M20 x 1,25
Комплектація
- Гідравлічний насос
- Гідроциліндр – хід 152 мм
- Розпірна насадка
- 4 подовжувачі (15,8 - 56,8 см)
- Плоска основа
- Опорні ніжки
- Насадки: V-подібна, квадратна, гумова
- Міцний кейс з колесами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 135 мм |
| Власна вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 597,02 ₴
