Акумуляторний шуруповерт 16 В Li-Ion 2 Ач Bass Polska, шуруповерт акумуляторний Бас 16 В Li-Ion, Шуруповерт
Топ

1 889,55 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-5312
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шуруповерт 16 В, Li-Ion, 2 Ач, Bass Polska
Акумуляторний шуруповерт Bass Polska 16 В – це зручний та надійний інструмент для роботи в будь-яких умовах. Відсутність кабелю забезпечує повну свободу рухів і можливість працювати у важкодоступних місцях.

Особливості:
- Дві механічні швидкості: 0-400 об/хв та 0-1500 об/хв
- Максимальний крутний момент: 25 Нм
- Яскраве LED-підсвічування для роботи в темних місцях
- Індикатор заряду акумулятора
- Швидке заряджання акумулятора
- Футляр для зручного зберігання та транспортування
Характеристики:
- Напруга: 16 В
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Ємність акумулятора: 2000 мАг (2 Ач)
- Швидкість обертання: 0-400 об/хв (1 швидкість), 0-1500 об/хв (2 швидкість)
- Максимальний крутний момент: 25 Нм
- Вага: 1.40 кг
Комплектація
- Акумуляторний шуруповерт 16 В
- Літій-іонний акумулятор 2 Ач
- Зарядний пристрій
- Футляр для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 16 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 1 889,55 ₴





