Термоелектричний холодильник, портативний автохолодильник 50 літрів GEKO G80504
Топ

8 557,33 ₴
- Немає в наявності
- Код: GK-G80504
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний термоелектричний холодильник GEKO G80504, автохолодильник 50 літрів

Особливості
Портативний термоелектричний холодильник GEKO G80504 об'ємом 50 літрів призначений для охолодження та підігріву продуктів та напоїв. Завдяки можливості живлення від мережі 230 В та автомобільного прикурювача 12 В він ідеально підходить для використання в автомобілі, на кемпінгу або дачі. Пристрій оснащений двома колесами транспортування і висувною ручкою для зручного транспортування. Функція охолодження дозволяє знизити температуру до 25 °C нижче навколишнього середовища, а функція підігріву підтримує температуру в діапазоні 50°65 °C. Високоякісна теплоізоляція забезпечує ефективну роботу та енергозбереження.
Технічні характеристики
- Модель: GEKO G80504
- Об'єм: 50 літрів
- Живлення: 230 В AC / 12 В DC
- Температура охолодження: до 25°C нижче температури навколишнього середовища
- Температура підігріву: 50–65°C
- Споживана потужність: 48Вт ±10%
- Матеріал: поліпропілен (PP), поліуретан (PU)
- Вбудований вентилятор: так
- Внутрішні розміри: 495 × 330 × 305 мм
- Зовнішні розміри: 620 × 480 × 425 мм
- Сертифікати: CE, EMC, LVD, GS, RoHS, E-MARK, ERP/EEI (A++), ISO9001-2008, BSCI
Комплектація
- Портативний холодильник GEKO G80504 - 1 шт.
- Кабель живлення 230 В - 1 шт.
- Кабель живлення 12 В - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 65 град. |
| Загальний об`єм | 50 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 25 град. |
| Режими роботи | Нагрів, Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 48 |
- Ціна: 8 557,33 ₴





