Обігрівач електричний 15000 Вт Powermat PM1022 обігрівач для будинку

12 806,02 ₴
- Немає в наявності
- Код: PM-PM1022
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор Powermat PM-NAG-15EDN, 15000 Вт
Електричні обігрівачі цього типу оснащені численними вдосконаленнями, які також мають значний вплив на безпеку використання. Вони мають систему, яка захищає двигун від перегріву. Крім того, їхня компактна конструкція та ручка на міцному корпусі дають змогу легко переносити їх. Холодне повітря всмоктується в пристрій вентилятором і прямує до виходу нагрівача, де нагрівається високоякісними нагрівачами. Тепле повітря виходить спереду.
Вбудований 5-лопатевий вентилятор високої потужності забезпечить потік повітря до 2000 м³/год. Високопродуктивний двигун і захист від перегріву, що відключає електроживлення, гарантують ефективну і безпечну роботу.
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ
- Регулювання температури
- Термостат
- Керамічний нагрівач
- Вбудована ручка
- Функція вентилятора
- Стійка основа
- Не споживає кисень, без вихлопних газів і без вологості
- Захисна сітка
- Керамічний нагрівальний елемент
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- Ідеально підходить для обігріву малих і середніх приміщень, залежно від потужності обігрівача. Дуже ефективний, коли йдеться про обігрів таких приміщень, як
- Житлові приміщення
- Майстерні
- Магазини
- Будинки відпочинку
- Склади
- Приміщення громадського харчування
- Торгові та сервісні приміщення
- Громадські будівлі
- Односімейні будинки
- Теплиці
- Спортивні зали
- Заводські будівлі

Характеристики:
- Тип живлення: Електричний
- Живлення: 400 В / 50 Гц
- Потужність: 15000 Вт
- Налаштування потужності: 95 / 5000 / 10000 / 15000 Вт
- Повітряний потік: 2000 м³/год
- Розміри: 405 x 360 x 540 мм
- Вага: 13 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 2000 куб.м/год |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Теплова потужність | 15 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 380 В |
| Споживана потужність | 15 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Термостат | Так |
- Ціна: 12 806,02 ₴







