Перфоратор професійний будівельний 2800 Вт, SDS-MAX Powermat PM1178

10 264,56 ₴
- Немає в наявності
- Код: PM-PM1178
Відбійний молоток Powermat PM-MU-2800M, 2800 Вт
Корпус редуктора виготовлено з легкого міцного алюмінію для зменшення ваги та підвищення міцності. Потужний двигун потужністю 2800 Вт дає змогу виконувати навіть найскладніші роботи в будівництві та домашньому ремонті. Завдяки антивібраційній системі AVH відбійний молоток зменшує передачу вібрацій на рукоятку і руки користувача.
Ручка регулювання швидкості, розташована на руків'ї, дає змогу свердлити зі швидкістю від 250 до 650 обертів на хвилину. Крім того, для додаткової безпеки, пристрій має світлодіодний індикатор живлення, який вказує на те, що інструмент під'єднано до електромережі. Пристрій обладнаний змащувальним отвором великого діаметра, що полегшує змащування редуктора відбійного молотка.

- Напруга 230В / 50Гц
- Потужність 2800 Вт
- Сила удару 18 Дж
- Тип патрона SDS-MAX
- Удари за хвилину 0 - 3800
- Кількість обертів без навантаження 0 - 630
- Покращений приводний механізм Так
- Антивібраційна система AVH Так
- Плавне регулювання швидкості Так
- Макс. продуктивність свердління бетону 40 мм

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Powermat |
| Тип патрона | SDS-max |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Максимальна кількість ударів | 3800 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 18 Дж. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 220 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 10 264,56 ₴






