Молоток відбійний 3200 Вт, 50 Дж Powermat PM0675 бетонолом відбійник електричний

10 791 ₴
- Немає в наявності
- Код: PM-PM0675
Відбійний молоток Powermat PM-MWB-3200, 3200 Вт
Відбійний молоток PM-MWB-3200 рекомендований для важких робіт - руйнування і знесення будівель. Він ідеально підходить для руйнування бетону і залізобетону, а також для кування в асфальті. Короткий хід поршня великого діаметру забезпечує потужний удар без передавання віддачі на користувача.Надійність машини забезпечує редуктор з масляним охолодженням.
Шестигранний патрон HEX (шестигранний) забезпечує найвищий рівень міцності для ковальського приладдя. Надійний затиск гарантується штифтовим замком, який використовується в рукоятці, це важливо через високу силу удару молота. Валіза з ребрами жорсткості для розміщення машини і набору основних аксесуарів. Це забезпечує належний захист обладнання під час транспортування.Покажчик рівня масла дозволяє легко перевірити рівень масла в коробці передач.
- Висока якість збірки
- Висока вихідна потужність
- Масляне охолодження
- Рукоятка HEX 30мм


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Вага | 14.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 50 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 3000 уд/хв |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
- Ціна: 10 791 ₴




