Набір ключів великих розмірів LEX LX21V 3/4" / 19-50мм / 12 граней / у кейсі LXSS 2112PT

3 049 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-LX21V-12
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиНабір ключів великих розмірів LEX LX21V 3/4" / 19-50мм / 12 граней / у кейсі
Набір головок і комплектуючих LEX LX21V 3/4" 12-гранних - це якість, надійність і довговічність. Набір може сміливо використовуватися як у гаражі, приватній майстерні, так і на СТО. Головки та ключі виготовлені з хром-ванадієвої сталі, а ручки мають протиковзку поверхню, яка не забруднюється.

Характеристики:
- Кількість одиниць 21
- Розмір квадрата: 3/4"
- Головки торцеві 12-гранні
- Розміри головок: (19,21,22,23,24,26,27,30,32,34,36,38,41,46,48,50 мм)
- Гарантія: 12 місяців

Комплектація:
- Два подовжувачі.
- 16 торцевих головок.
- Вороток.
- Тріскачка з храповим механізмом (можлива фіксація і скидання головок).
- Кейс
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість в наборі | 21 од. |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
- Ціна: 3 049 ₴

