Дизельний генератор 3-3.3 кВт 296 см³ Forte FGD4000

29 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: BP-130539
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиГенератор дизельный Форте FGD4000 3.3 кВт
Форте FGD4000 — дизельний генератор, призначений для основних або резервних джерел електроенергії, харчування споживачів у сільському господарстві, медичних та освітніх установах, побутових умовах, місцях, де немає ліній електропередач або відключено електрику. Дизельний генератор зручно використовувати як сезонне джерело електроенергії.
- Потужний двигун
- Датчик низького рівня масла
- Доступна ціна

Характеристики:
- Вага - 70 кг
- Виробник - Форте
- Вихідна напруга - 220 В
- Датчик низького рівня масла - Є
- Максимальна потужність - 3.3 кВт
- Масляний бак - 1.65 л
- Модель двигуна - LT178F
- Номінальна потужність - 3 кВт
- Об'єм двигуна - 296 см³
- Паливний бак - 12.5 л
- Постійна напруга - 12V/8.3A
- Розмір - 690х470х600 мм
- Стартер - Ручний
- Тактність двигуна - Чотирьохтактний з повітряним охолодженням
- Тип - Синхронний, щiтковий
- Обмотка двигуна - Мідь
- Тип живлення - Дизель
- Тип циліндра - 1-циліндровий
- Частота - ≈50/60 Гц
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 690 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
- Ціна: 29 999 ₴
