Бензиновий культиватор для обробки саду 1,5 л Kraft&Dele KD5163 бензиновий культиватор для дачі
-18%

24 019 ₴
19 719 ₴
- Під замовлення
- Код: KD-KD5163
Відправка з 24 квітня 2026+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор Kraft&Dele KD5163 1,5 л 105 дБ 162 см3
Культиватор KD5163 оснащений двигуном потужністю 6,5 к.с. Робоча частина має набір ріжучих ножів, які автоматично заглиблюються в ґрунт. Культиватор адаптований для роботи в умовах легкої та середньої твердості поверхні, ідеально підходить для обробітку культур, посаджених щільно один до одного (вузькі грядки). Румпель має сталевий корпус. Особлива форма ножів забезпечує економне та ефективне вирощування.
- Потужний двигун
- Зручний у використанні
- Доступна ціна

Характеристики:
- Бренд: KRAFT&DELE
- модель: KD5163
- Тип пристрою: мотоблок бензиновий
- Ємність масляного бака: 0,6 л
- Швидкість обертання: 3000 об/хв
- Ємність паливного баку: 1,5 л
- Робоча ширина: 30-50-100 см
- Робоча глибина: 350 мм
- Номінальна потужність:6,5 HP, максимум 10 HP
- Стартер: ручний стартер
- Рівень звукової потужності:105 дБ
- Об'єм двигуна: 162 см3
- Ваги: 55 кг
e-text-right ck-image-text-right_type_lite ck-theme-grey">

Комплектація:
- Бензиновий культиватор
- Інструкція польською мовою
- Оригінальна упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна глибина обробки | 35 см |
| Максимальна ширина обробки | 100 см |
| Мінімальна ширина обробки | 30 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 162 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.5 л |
- Ціна: 19 719 ₴









