Бетонний змішувач 230 л, 1350 Вт Kraft&Dele KD493 професійний бетонозмішувач

19 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: KD-KD493
Бетонозмішувач 230 л 1350 Вт Kraft&Dele KD493
Бетонозмішувач призначений для опоряджувальних робіт, як-от замішування штукатурки, а також для ремонтних і будівельних робіт. Убудова має барабан максимальною місткістю 230 л. Барабан бетонозмішувача виготовлений із суцільного штампованого сталевого листа з додатково посиленим дном для захисту від прокручування. Для нахилу барабана ми використовували колесо, що полегшує використання пристрою. Він також має чавунний обідок і чавунну решітку, що забезпечує довгу й безвідмовну експлуатацію.
Має гумове ущільнення барабана, що гарантує герметичність.Все рухається однофазним двигуном максимальною потужністю 1350 Вт. Такий двигун здатний живити бочку об'ємом 180 л, зберігаючи водночас низьке енергоспоживання і високу довговічність.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору барабана | 375 мм |
| Об'єм бака бетономішалки | 230 л |
| Об'єм бака розчинозмішувача | 200 л |
| Об'єм готової суміші | 195 л |
| Принцип дії бетономішалки | Примусовий |
| Стан | Новий |
| Частота обертів барабана | 30 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 81 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 1260 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
- Ціна: 19 599 ₴








