Електричний різьбонарізний клуп 1800 об/хв Kraft&Dele EC592 електричний різьбонарізний інструмент

16 753 ₴
- Немає в наявності
- Код: KD-EC592
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична різенарізна машина, клеппа Kraft & Dele 1800 Вт 230 В 28 об/хв EC592
- Різьбарвний верстат дає змогу створювати міцні нарізні з'єднання.
- Добре працює під час гідротехнічних робіт, а також у столярних майстернях.
- Чавунна конструкція пристосована для роботи з великими навантаженнями.
- Пристрій має великі та додаткові прорізи для охолоджувальної рідини, для поліпшення змащення ножів.
- Ергономіка ножа полегшує заправлення нитки.
- Чавунний ковпачок забезпечує більшу жорсткість і краще збереження якості різі

Характеристики:
- Потужність 1800 Вт.
- Напруга 230 В.
- Частота 50 Гц.
- Плашки 1/2"; 3/4"; 1"; 1-1/4"; 1-1/2"; 2".
- Швидкість без навантаження 28 об/хв.
- Нарізування різі 20,9–59,6 мм.
- Розміри 500 x 180 x 90 мм.
- Вага 19 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Вага | 18 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Максимальний діаметр метричної різі | 59.6 мм |
| Мінімальний діаметр метричної різі | 20.9 мм |
| Потужність | 2.3 |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб подавання заготовки | Ручний |
| Тип приводу | Електричний |
| Частота | 50 GHz |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 16 753 ₴









