Бензиновий культиватор для обробки саду 3800 Вт Kraft&Dele KD176 бензиновий культиватор для дачі
-22%

7 659 ₴
5 959 ₴
- Під замовлення
- Код: KD-KD176
Відправка з 24 квітня 2026+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотокультуратор Kraft&Dele KD176 3800 Вт.
Бензиновий культиватор KD176 обладнаний двигуном потужністю 3,8 кВт/5,2 к.с. Частина боязоча має набір різальних ножів, які автоматично вгризаються в ґрунт. Пристрій призначений для розпушування та вирівнювання ґрунту, незамінний особливо в щойно влаштованому саду або перед укладанням газону. Правильно підібрані компоненти роблять культиватор KD176 легким щодо вашого двигуна.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина обробки | 7 см |
| Максимальна ширина обробки | 34 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 6 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 5 959 ₴







