Гідравлічний обтискний ключ 51 мм Kraft&Dele KD10823 гідравлічний ключ для монтажу

924,69 ₴
- Немає в наявності
- Код: KD-KD10823
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвідний ключ шведський S Kraft&Dele KD10823
Ключ гайковий з хромованадієвої сталі. Ручки покриті спеціальною протиковзкою гумою, яка гарантує міцний і надійний хват.

Технічні характеристики:
- Матеріал: хромованадієва сталь
- Розвідний трубний ключ "S" (шведський)
- Розмір: 2" (50,8 мм)
Довга рукоятка дозволяє не прикладати високі зусилля, а компактна конструкція дозволяє працювати у важкодоступних місцях. Ручки покриті спеціальною приємною на дотик гумою, завдяки якій ключ легше тримати, і можна використовувати менше сил під час роботи.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.4 кг |
| Довжина інструменту | 550 мм |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | Розвідний поворотний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сталь CrV |
| Тип розвідного ключа | шведський |
| Товщина губки | 17 мм |
| Щелепи | загартовані |
- Ціна: 924,69 ₴







