Бетономішалка БМ-140Е 550 Вт, бетонка 140 літрів Kentavr

11 429 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55574
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиБетономішалка БМ-140Е 550 Вт, бетонка 140 літрів
Бетономішалка Kentavr розроблена виключно для побутових цілей і використання під час будівельних робіт вдома і на присадибному господарстві. Призначений для приготування бетонних сумішей, будівельних розчинів і перемішування будівельних матеріалів.

Характеристики:
- Напруга, В 230
- Частота струму, Гц 50
- Об'єм барабана, л 140
- Об'єм готової суміші, л 128
- Діаметр отвору барабана, см 57
- Максимальна споживана потужність, Вт 550
- Кількість обертів барабана, об/хв 28-30
- Тип приводу вінцевий
- Габаритні розміри, мм 770х690х470
- Вага нетто/брутто, кг 45,0/48,0

Комплектація:
- Двигун,
- Верхня і нижня частина барабана,
- Рама шасі,
- Пластини для перемішування,
- Опорні рама і стійка,
- Колесо для регулювання кута нахилу,
- Колеса для транспортування,
- Комплект кріплення,
- Інструкція
Дивіться інші моделі бетономішалок
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору барабана | 570 мм |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 128 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Стан | Новий |
| Частота обертів барабана | 30 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
- Ціна: 11 429 ₴



