Сервісна шафа з набором інструментів 7 ящиків Kraft Dele KD1070 шафа для майстерень

13 835 ₴
- Немає в наявності
- Код: KD-KD1070
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиШафа для інструментів 7 шухляд Kraft&Dele KD1070
Професійний візок для майстерні / шафа для інструментів від Kraft&Dele - ідеальне рішення, якщо ви хочете тримати гараж або майстерню в порядку. Наша шафа зробить вашу роботу набагато простішою, зручнішою та ефективнішою. Вона забезпечить кращу організацію та комфорт під час виконання різних робіт у майстерні.

Характеристики:
- Виробник - KRAFT&DELE
- Модель - KD1070
- Кількість ящиків - 7
- Габаритні розміри:
- Висота - 72 см
- Довжина - 77 см
- Ширина - 46 см
- Розміри шухляд 1-6:
- Ширина шухляди - 53 см
- Глибина шухляди - 39 см
- Висота шухляди - 5 см
- Розмір 7 шухляди:
- Ширина - 53 см
- Глибина - 19 см
- Висота - 19 см
- Вага - 49 кг

Комплектація:
- Візок для майстерні / шафа для інструментів KD1070
- Оригінальна упаковка
- 2 ключа
Дивіться інші моделі інструментальних ящиків
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Тип меблів | Шафа інструментальна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фасаду | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Ширина висувного ящика | 530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ящик |
- Ціна: 13 835 ₴









