Дриль-шуруповерт акумуляторний AL-FA CD213 10 мм

2 822,35 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-CD213
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиДриль-шуруповерт акумуляторний AL-FA CD213 10 мм 2 акумулятора 350/1000 об/хв + точило для свердел
Акумуляторний шуруповерт 18 В - надзвичайно зручний і практичний інструмент для монтажу гіпсокартону, прикручування меблів, роботи по дереву, свердління м'яких матеріалів та багатьох інших завдань. Завдяки компактній конструкції інструмент легкий і зручний у використанні. Завдяки потужному світлодіодному підсвічуванню викрутка легко впорається з важкодоступними місцями, вузькими кутами та в умовах недостатнього освітлення.

Характеристики:
- Електроживлення - Літій-іонний акумулятор 18В/1500А⋅год
- Свердлильний патрон - 0,8 - 10 мм
- Швидкість (1/2 передачі) - 0-350 об/хв / 0-1000 об/хв
- Час зарядки - 1 год

Комплектація:
- Дриль-шуруповерт
- 2 акумулятора 18В
- Набір біт і свердел (82 предмети)
- Зарядний пристрій для акумулятора
- Точило для свердел
- Кейс пластиковий
- Інструкція з експлуатації
Дивіться інші моделі шуруповертів
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 31 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
- Ціна: 2 822,35 ₴








