Портативний бензиновий генератор економний 12V 230V Kraft&Dele KD680 бензогенератор інверторний

19 999 ₴
17 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: KD-KD680
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиІнверторний генератор KRAFT&DELE KD680 4-тактний 1.5 кВт - 1.8 кВт
На відміну від традиційних генераторів, які працюють із постійною швидкістю/числом обертів за хвилину, портативний генератор від KRAFT&DELE обладнано мікропроцесором, керованим технологією Intelligent Throttle Technology, що регулює швидкість двигуна в точній відповідності до навантаження. Якщо генератор не має багато пристроїв, він працює з меншою швидкістю.
Таким чином, генератор знижує витрату палива, продовжуючи термін служби двигуна і збільшуючи інтервали між заправками паливного бака. У міру збільшення навантаження генератор автоматично збільшує швидкість і кількість обертів відповідно до потреби в енергії.

- Напруга - 230В
- Частота - 50 Гц
- Паливо - Бензин
- Кількість розеток - 2
- Номінальна потужність - 1,5 кВт
- Максимальна потужність - 1,8 кВт
- Ємність бака - 3,0 л
- Безперервна робота - 4,4 год
- Рівень інтенсивності звуку - 93 дБ
- Вага - 13,5 кг
- Двигун - 4-тактний із повітряним охолодженням
- Тип двигуна - одноциліндровий, чотиритактний, примусового повітряного охолодження, OHV

- Збільшує термін служби пристрою завдяки зниженню зносу Двигуна
- Ефективно розпоряджається паливом і економічний в Експлуатації
- Екологічно чистий
- Має перемикач економічного режиму
- Чиста синусоїда — безпечна для чутливої електроніки (ноутбуки, котли, телевізори)
- Smart Throttle / ECO режим — автоматичне регулювання обертів двигуна для економії палива
- Захисти: від перевантаження, низького рівня масла, короткого замикання.
Комплектація:
- генератор,
- лійка для оливи,
- ключ для свічки,
- набір інструментів,
- інструкція
Дивіться інші моделі генераторів
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1.5 кВт |
| Максимальна потужність | 1.8 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 17 999 ₴






