Гравер електричний BLACK 42651

1 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42651
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиГравер електричний BLACK 42651

Характеристики:
- Напруга - 220 В
- Частота - 50 Гц
- Потужність - 240 Вт
- Швидкість обертання - 10000-30000 об/хв
- Діаметр свердління - 1-3.2 мм
- Регулювання обертів - Так
- Швидка зміна насадок - Так
- Швидка заміна щіток - Так
- Ергономічний дизайн - Так
- Вага - 1.5 кг
- Гарантія - 12 міс

*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 1 550 ₴





