Пила ланцюгова акумуляторна Start Pro SCS/B-36 BRUSHLESS, Li-on, 12000 об/хв, 40,6 см

10 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: SP-SCS/B-36
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПила ланцюгова акумуляторна Start Pro SCS/B-36 BRUSHLESS, Li-on, 12000 об/хв, 40,6 смм
Пристрій одержав плунжерний насос, завдяки якому можна змащувати ланцюг в автоматичному режимі. За рахунок поздовжнього розташування двигуна істотно спрощується робота з інструментом. Інструкція допоможе успішно розпочати експлуатацію навіть в тому випадку, якщо у покупця немає особливого досвіду у використанні інструменту. Виробник комплектує обладнання тільки надійними пильними елементами. Акумуляторна батарея дозволяє отримати запас до 2,5 годин безперервної роботи, тому відсутність комунікацій в лісі або на дачній ділянці не стане проблемою.

Характеристики:
- Бренд - Start Pro
- Тип акумулятора - Li-on
- Напруга акумулятора - 36 В
- Ємність - 4,0 А*год
- Довжина шини - 40,6 см
- Крок ланцюга - 3/8
- Швидкість обертання ланцюга - 21 м/с
- Максимальне число обертів ланцюга - 12000 об/хв
- Безщітковий двигун - Так
- Антивібраційна система - Так
- Автоматичне змащення ланцюга - Так
- Подвійна система гальмування - Так
- Блокування кнопки включення - Так
- Низький рівень шуму і вібрації - Так
- Покращена система захисту від пилу якоря та статора - Так
- Вага - 6,9 кг

Комплектація:
- Пилка акумуляторна Start Pro SCS/B-36
- Акумуляторна батарея 36 В 4,0 А*г
- Зарядний пристрій
- Шина 16"
- Ланцюг 16"
- Ключ-викрутка
- Інструкція з експлуатації
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 6.9 кг |
| Довжина шини | 40.6 мм |
| Кількість обертів | 12000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 21 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 10 099 ₴








