Гравер Nowa SP 250D, 250 Вт + 104 насадки

1 010 ₴
- Немає в наявності
- Код: AM-190805
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиГравер Nowa SP 250D, 250 Вт + 104 насадки
Гравер NOWA SP 250d - це надійний і потужний інструмент для ваших творчих і ремонтних потреб. Завдяки широкому спектру функцій і низькій вібрації, він стане незамінним помічником як вдома, так і в майстерні. Цей гравер вирізняється великою кількістю насадок у комплекті, регулюванням обертів, високою потужністю та іншими важливими характеристиками, що робить його ідеальним вибором для багатьох завдань.

Характеристики:
- Виробник - NOWA
- Потужність - 0.25 кВт
- Кріплення листа - Затискачі
- Тип - Прямошліфувальні
- Тип шліфування - Полірувальний
- Кількість насадок у наборі - 104 шт
- Макс. число обертів - 35000 об/хв
- Мін. число обертів - 10000 об/хв
- Регулювання обертів
- Розмір цанги - 3.2 мм
- Вага - 0.800 кг

Особливості:
- 104 насадки в комплекті
- Регулювання обертів
- Низька вібрація
- Висока потужність
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 010 ₴








