Бензопила ланцюгова GL5200HD ТМ GOODLUCK PRO 450мм 4.8 к.с.

2 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: SP-GL5200HD
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиБензопила ланцюгова GL5200HD ТМ GOODLUCK PRO 450мм 4.8 к.с.
Пила GoodLuck PRO GL5200HD вирізняється високою надійністю, що дає змогу успішно знаходити їй застосування як вдома, так і в лісі. Купити ланцюгову бензопилу GoodLuck PRO GL5200HD варто хоча б тому, що вона демонструє високу потужність двигуна, зберігаючи помірну масу. Конструкція збалансована так, щоб пристрій був простим у використанні навіть для новачків. Додатковий комфорт забезпечено завдяки амортизаційній системі. Це означає, що з цією пилкою можна працювати ще довше, тому що навантаження на руки буде мінімальним.

Характеристики:
- Крок ланцюга - 0.325
- Потужність - 3500 Вт
- Довжина шини - 45 см
- Об'єм паливного бака - 0.55 л
- Об'єм масляного бака - 0.26 л
- Кількість кінських сил - 4.8 к.с.
- Робочий об'єм двигуна - 52 см3
- Максимальне число обертів ланцюга - 9500 об/хв
- Автоматичне змащування ланцюга - Так
- Покращена система запалювання - Так
- Низький рівень шуму та вібрації - Так
- Трисекційний кований колінвал - Так
- Блокування кнопки ввімкнення - Так
- Антивібраційна система - Так
- Гальмування ланцюга - Так
- Ергономічний дизайн - Так
- Розбірна зірка - Так
- Легкий старт - Так
- Гарантія - 12 м
- Вага - 7.5 Кг

Комплектація:
- Шина 450 мм
- Ланцюг
- Ключ свічковий
- Упор зубчастий
- Захисний чохол
- Плоска викрутка
- Підлоговий чохол
- Гвинти для кріплення упору
- Ємність для приготування паливної суміші
- Інструкція з експлуатації
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 45 мм |
| Кількість обертів | 9500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 4.8 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.325" град |
- Ціна: 2 199 ₴



