Бензинова мотокоса-кущоріз BauMaster BT-9052S 3000 Вт

3 090 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM-BT-9052S
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиБензинова мотокоса-кущоріз BauMaster BT-9052S 3000 Вт
Бензокоса BauMaster BT-9052S - модель 2019 року бензокоси для догляду за присадибною територією. Коса обладнана 2-х тактним бензиновим двигуном об'ємом 52,7 куб. см і потужністю 3000 Вт. Запуск бензокоси не становитиме труднощів, оскільки інструмент має систему легкого старту. Інструмент розрахований на роботу з трилопатевим різальним ножем. Крутний момент з двигуна на різальне обладнання передається через нероз'ємний прямий вал.

- Потужність - 3000 Вт
- Об'єм двигуна - 51,7 куб. см.
- Швидкість холостого ходу - 3000 об/хв
- Тип двигуна - 2-х тактний бензиновий
- Число обертів двигуна - 8300 об/хв
- Діаметр волосіні - 2.5 мм
- Ширина скошування - 44 см
- Праймер - Так
- Вага - 7.3
- Ріжучий елемент - Волосінь - Ніж
- Ширина скошування ножа - 255 мм
- Ширина скошування волосіні - 440 мм
- Об'єм паливного бака - 1.2 л

- Захисний кожух із гвинтами - 1 комплект;
- Стяжка - 1 шт;
- Трилопатевий ніж - 1 шт;
- Каністра для паливної суміші - 1 шт;
- Ніж для зрізання волосіні - 1 шт;
- Викрутка з торцевим ключем - 1 шт;
- Двосторонній гайковий ключ - 1 шт;
- Котушка з нейлоновою волосінню - 1 шт;
- Шестигранний ключ - 1 шт;
- Двостороння викрутка - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації.
- 40-зубчастий ніж TCT - 1 шт;
Особливості:
- Загартовані шестерні редуктора;
- Захист бензобака;
- Металевий храповик;
- Зчеплення з антивібраційною системою;
- Удосконалена котушка з намотуванням волосіні без розбору;
- Фреза з твердосплавними напайками;
- Хромовані стінки циліндра;
- Розширена гарантія - 18 місяців.
Доставка:
📦 Зверніть увагу: через габарити бензинових тримерів, відправлення можливе лише на вантажні відділення Нової Пошти.
🚚 Вартість доставки кур'єром Нової Пошти уточнюйте окремо — тарифи можуть відрізнятись залежно від адреси доставки.
✉ Якщо вас цікавить доставка через Укрпошту, будь ласка, уточнюйте вартість та можливість доставки у нашого менеджера або на гарячій лінії Укрпошти.
Із задоволенням допоможемо знайти оптимальне рішення!
Дивіться інші моделі бензинових мотокос
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BauMaster |
| Максимальна кількість обертів | 8300 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
- Ціна: 3 090 ₴








